Втім, дівчина не розгубился та яскраво поставила хама на місце. Наступного разу йому доведеться двічі подумати, перш ніж давати комусь поради.

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Amouranth яскраво відповіла на поради

До слова, Amouranth наразі є найпопулярнішою жінкою-стрімеркою на Twitch. Вона накопичила певні статки завдяки створенню контенту, а також інвестиціям, які вона зробила зі своїх прибутків.

Діяльність стрімерки привертає багато уваги, але й призводить до численної критики. Зокрема, Amouranth критикують за те, що вона, мовляв, має так багато прихильників завдяки своїй привабливій зовнішності, але так буде не завжди.

Через це один з підписників, висловлюючись доволі грубо, назвав роботу стрімерки "несправжньою" та заявив, що з часом її зовнішність буде менш привабливою, щоб заробляти гроші в інтернеті, тож їй доведеться шукати "справжню роботу".

Натомість Amouranth впевнено відповіла, що завдяки своїй нинішній роботі та вдалим інвестиціям до 40 років вона може накопичити 100 мільйонів доларів. "Зберігайте свою справжню роботу, вона вам більше підходить", – пожартувала стрімерка.

Раніше Amouranth вже ділилася своїми планами щодо виходу на "пенсію". Вона сказала, що не припинть свою діяльність, поки та не втратить для неї сенс. Тобто, поки її пасивний дохід не перевищить активний.