У п'ятницю, 7 жовтня, гра Ubisoft була розміщена в Xbox Store та інших цифрових магазинах. Набір "гри року" Far Cry 6 включає базову гру, а також сезонний абонемент та інші доповнення.

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Ціна на нове видання Far Cry 6 шокувала фанів

Для користувачів Xbox, які відвідали магазин, ціна видання "гри року", ймовірно, була шоком. Far Cry 6 коштує 119,99 доларів США, що удвічі дорожче за стандартну версію після першого випуску. За офіційним курсом НБУ, це близько 4 тисяч 400 гривень.

Ціна в 120 доларів збентежила багатьох людей. Стандартне видання гри можна придбати всього за 19,99 доларів США за нову копію в деяких магазинах, і навіть золоте видання в Xbox Store коштує 39,99 доларів США для учасників Xbox Live Gold і постачається з усіма доповненнями Far Cry 6.

Водночас найновіше видання також перевершує ціни випуску Far Cry 6 deluxe (79,99 доларів) і gold (99,99 доларів).

Цікаво буде побачити, чи багато шанувальників готові заплатити таку суму за розширення гри. Продажі стандартної Far Cry 6 були високими, коли вона була випущена в жовтні 2021 року.

Хоча 120 доларів – це, звичайно, багато для будь-якого видання гри, воно все одно доволі далеко від того, щоб бути одним із найдорожчих.

"Гра року" Far Cry 6

  • Що цікаво, попри самоназву "гри року", жодної такої нагороди Far Cry 6 так і не отримала. На Game Awards 2021 Far Cry 6 була номінована на три нагороди, жодна з яких не стосувалася "гри року".
  • Гра була номінована на найкращий перформенс (актор Джанкарло Еспозіто), інноваційність у доступності та найкращу гру-екшн, але не отримала жодної з нагород.