Геймери все ще можуть грати в Elyon ще кілька місяців, але не зможуть робити покупки. Також у грі не буде представлено новий вміст чи оновлення.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Elyon

Спершу Elyon була випущена в Кореї ще у 2020 році, а через рік відбулося відкриття північноамериканських і європейських серверів.

Гра є однією з кількох MMORPG, виданих Kakao Games – корейською компанією, також відомою публікацією популярної безкоштовної Black Desert Online, а також корейських видань PlayerUnknown's Battlegrounds і Path of Exile.

Elyon намагалася втримати гравців із самого початку. Ця проблема ускладнюється наявністю кількох релізів гучних MMORPG за останній рік.

На жаль для кількох сотень постійних гравців, які залишилися, Kakao Games і розробник Bluehole Studio вирішили припинити надання послуг Elyon у Північній Америці та Європі, посилаючись на "нестабільність ключових показників ефективності".

Кадри з гри Elyon: дивіться фото

Дуже низький рівень утримання нових гравців разом із неухильним скороченням населення зробили Elyon очевидно занадто дорогим для обслуговування.

Максимальна кількість гравців Еліон за весь час досягла 15 400 гравців, тоді як середня кількість гравців за останні 30 днів зменшилася до мізерних 140.

Сервери Elyon працюватимуть до 7 грудня, а відшкодування доступне для гравців, які придбали преміальну валюту KCoin у період з 1 липня по 7 вересня, якщо вони не конвертували її в рубіни.