Розробник The Witcher 3: Wild Hunt ще раніше повідомляв, що оновлення поточного покоління для PlayStation 5 і Xbox Series X/S вийдуть у 2022 році. Після кількох переносів тепер точно відомо, що це таки відбудеться в останньому кварталі року.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Затримки оновлення The Witcher 3

Рольова гра-екшн "Відьмак-3" була випущена у 2015 році та отримала високу оцінку, і, незважаючи на те, що вона вже може похвалитися вражаючими візуальними ефектами на пристроях останнього покоління, багато гравців прагнуть побачити гру з трасуванням променів, вищою частотою кадрів і роздільною здатністю, ніж можуть забезпечити давніші пристрої.

Оновлення Witcher 3 поточного покоління вже мало кілька затримок. Можливо, частково через те, що CD Projekt Red вирішила віддати перевагу виправленню багатьох помилок і несправних функцій, присутніх у Cyberpunk 2077 під час його запуску.

Дехто також вважав, що оновлення й зовсім скасували через вторгнення росії до України. Тоді в польської компанії виникли деякі проблеми з роботою над оновленням.

В останньому фінансовому звіті CD Project Red розробник повідомив, що оновлення Witcher 3 для PS5 та Xbox Series X планується випустити у 2022 році, орієнтовно на четвертий квартал цього року.

До слова, саме ці часові межі були вказані й у заяві CDPR на офційній сторінці The Witcher у твітері, опублікованій ще в травні.

The Witcher 3: Wild Hunt

  • Це комп'ютерна гра у стилі action/RPG, розроблена польською компанією CD Projekt RED за мотивами серії романів "Відьмак" письменника Анджея Сапковського.
  • Гра є продовженням ігор "Відьмак" і "Відьмак 2: Вбивці королів" та завершує трилогію відеоігор про відьмака. Вона вийшла у світ у 2015 році.