У 2018 році ветерани успішних Blizzard Enterteiment, Zynga та Riot Games сформували нову ігрову студію, що отримала назву Singularity 6. Вже через три роки, розробники поділилися анонсом свого дебютного проєкту.

Цікаво Неочікувана комбінація: ентузіаст вирішив об'єднати Civilization VI та Genshin Impact – фото

Palia – амбітне MMO з досить цікавим слоганом "Welcome home". Самі розробники відкрито заявляють, що гра мусить сподобатися шанувальникам Stardew Valley та Animal Crossing, а її відкритий світ не буде поступатися за масштабами The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Чарівні околиці селища / зображення gamespot.com

Геймерам дадуть можливість взяти на себе роль представників легендарної раси, що за історією гри, зникла тисячі років тому на піку своєї величі – людей. Події проєкту будуть розгортатися в чарівному, в усіх сенсах, селищі, розташованому на південному узбережжі країни Палія, населеної ельфами. Саме там, за сюжетом пробуджуються головні герої, яким належатиме з'ясувати, що ж сталося в минулому.

Гравці зможуть виконувати сюжетні квести, будувати будинки та займатися різною активністю: починаючи від риболовлі та садівництва, закінчуючи ловом жуків, при цьому прокачуючи відповідні навички. Також у грі буде бойова система, але за словами розробників, за бажання бійок можна буде повністю уникнути.

Риболовля в мальовничому місці / зображення shacknews.com

Основою гри стане соціалізація та спілкування з іншими гравцями в купі зі створенням оселі та персонажа своєї мрії, адже у MMO буде гнучкий редактор персонажа, великий вибір одягу та понад 1000 предметів декору для облаштування будинку.

Затишний будиночок / зображення gamespot.com

Хоча, як відзначають творці гри, у Palia вийде грати й наодинці, вона буде повною мірою розкриватися лише в компанії декількох друзів.

На перший погляд, Palia стане ідеальною грою для тих, хто шукає своєрідної втечі від реальності та можливості порелаксувати у віртуальному світі, без потреби винищувати загони ворогів. Чудовий візуальний стиль лише доповнить відчуття розслабленості, а можливість проявити власну дизайнерську жилку, дозволить вам вихвалятися декором своєї оселі перед друзями.

Перший трейлер гри Palia