Деякі спеціальні завдання Pokemon GO іноді вимагають унікальних факторів або більше часу для виконання. Тож не дивно, що гравці висловлюють хвилювання щодо їх виконання після такого тривалого періоду часу.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Спецзавдання за 2 роки

Більшість спеціальних дослідницьких завдань у Pokemon GO доступні в грі назавжди після того, як гравець їх розблокує, або доки вони не будуть виконані.

Втім, деякі такі завдання заблоковані такими факторами, як рівень гравця в Pokemon GO або можливість придбати квиток на подію, як-от Pokemon GO Fest, GO Tour або Safari Zone.

З такою кількістю справ і подіями, які відбуваються з певною регулярністю, не дивно, що геймери відкладають виконання завдання, яке все одно буде там, незалежно від того, як довго гравець не відвідує гру.

За словами геймера, він зміг виконати певне завдання Pokemon GO Special Research через два довгих роки. Завдання вимагало від гравця взаємодії з Pokemon GO Pokestop протягом семи днів поспіль.

Зазвичай це робиться обертанням внутрішньоігрової функції, коли гравець перебуває поруч. Хоча це може здатися простим для більшості гравців, які щодня залишають свої домівки, іншим, хто більше прикутий до дому, може бути складніше це зробити.

Скриншот, який опублікував користувач, показав, що завдання Special Research, яке він виконав, є частиною сюжетної лінії Pokemon GO A Thousand-Year Slumber, де гравці зможуть зустрітися та захопити міфічного покемона Джірачі.

У Pokemon GO є й багато інших цікавих спеціальних дослідницьких завдань, і цілком ймовірно, що спільноті знадобиться деякий час, щоб виконати їх усі.

На щастя, ці спеціальні завдання нікуди не подінуться, і гравці Pokemon GO можуть не поспішати, насолоджуючись іншими функціями гри, перш ніж нарешті приступити до їх завершення.