Нещодавно на сторінці данської організації з'явилося повідомлення про розрив контракту з одним із лідерів колективу по CS: GO – Крістіаном Вінеке, більше знаним як k0nfig. Опісля, сам кіберспортсмен вирішив прокоментувати розставання, шокувавши фанатів історією боротьби за власне життя, розповідає 24 канал.

Цікаво Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Буквально тиждень тому k0nfig неочікувано пропустив IEM Road to Rio 2022, де замість нього зіграв молодий гравець MistR. Наслідком цього став невдалий виступ данської команди та виліт зі змагання, в результаті чого організація втратила місце на мейджорі CS: GO вперше з 2016 року.

Ще тоді стало відомо, що причиною заміни Вінеке стали проблеми зі здоров'ям, а саме зламана щиколотка. Обставини травми стали об'єктом багатьох чуток, серед іншого стверджувалося, що k0nfig втрапив в бійку з одним з охоронців бару на Мальті, під час перебування там команди після кампанії ESL Pro League Season 16.

Після того як Astralis оголосили про припинення співпраці із кіберспортсменом, Крістіан врешті вирішив пролити світло на той, майже фатальний, інцидент у своєму твітері.

Так k0nfig стверджує, що промоутер нічного клубу різко став "агресивним" до нього через татуювання та не пропустив до закладу, де вже перебували друзі спортсмена. Окрім цього, той плюнув Вінеке в обличчя та вдарив його ногою, після чого k0nfig скотився вниз сходами, які були в той момент за його спиною, та отримав низку травм.

Однак на цьому історія не завершилася, адже невдовзі Вінеке побачив промоутера знову та вирішив ще раз з'ясувати стосунки, що призвело до бійки, під час якої чоловік і зламав ногу колишньому гравцеві Astralis та декілька разів вдарив його ногою в голову.

Я був такий наляканий, що думав що помираю. Пам'ятаю, як я спостерігав за власним тілом зверху. Промоутер вкрав мій телефон, але, на щастя, хтось викликав швидку допомогу, і мене доправили до мальтійської лікарні, – розповів Крістіан.

25-річний кіберспортсмен висловив жаль з приводу всього що сталося, сказавши, що "ніхто інший не відповідає за те, де я зараз, крім мене самого". Та розповів з якими ментальними проблемами, йому довелося зіткнутися, віддавши шану фанатам та всім хто палко підтримував його увесь цей час.

k0nfig у джерсі Astralis / зображення з інстаграму

Далі k0nfig розповів більше про свій поточний стан здоров'я, поділившись, що переніс дві операції, а попереду на нього очікує довге лікування складного перелому.

Щодо промоутера з Мальти, то зараз поліція веде розслідування бійки. До того ж виявилося, що під час всього інциденту той чоловік перебував в стані наркотичного сп'яніння, а отже Крістіан може розраховувати на те, що справедливість буде встановлено.