У наш час компанія Electronic Arts знана перш за все за свої "конвеєрні" серії спортивних симуляторів. Зазвичай на релізі всі вони виходять приблизно одного рівня якості та залишають фанатів задоволеними, проте із Madden NFL 23 сталася справжня катастрофа, повідомляє 24 канал.

Не пропустіть Розпродаж в Epic Games Store та знижки у Steam й PS Store: кращі пропозиції прямо зараз

Іронії додає те, що якраз цього року біс під'юдив EA назвати Madden 23 NFL "найбільш відполірованою частиною франшизи за довгі роки". Що ж, чи так це? Звісно, що ні.

Реакція геймерів, критиків та зірок NFL

Смаженим запахло ще до релізу. Про те, що гра знаходиться у жахливому технічному стані впевнено сказали всі – від критиків (ясна річ найменш заангажованих) і до професійних гравців американської національної футбольної ліги.

"… гра все ще повне сміття", – написав у своєму твітері ресівер NY Giants Даріус Слейтон, всього через день після запуску обмеженого раннього доступу.

Відомі блогери, що спеціалізуються на франшизі також залишилися невдоволеними.

"Меню Madden 23 абсурдно глючать. 5-секундна затримка вводу повсюди", – твітнув ютубер Меттю "MMG" Міагер.

Не менш критичним був і володар перстня супербоулу Меколе Хардман Джуніор, припустивши, що це "ймовірно, найгірший Madden в історії".

"Це все ще "медден" на краще це чи на гірше",написав оглядач видання Polygon Оуен Гуд. Ну що ж, багато людей вирішили, що все ж на гірше, адже негативні відгуки користувачів так і сиплються як на сторіку гри в Steam, так і на Metacritic.

На момент написання матеріалу, на платформі Valve гра має рейтинг рецензій "переважно негативні", а із 350 відгуків лише 30% можна назвати позитивними. Проте на Metacritic ситуація і поготів гірше.

Так, наприклад, версія Madden NFL 23 для Xbox Series X попри оцінку у 72/100 від критиків отримала нищівних 2.2 бали із 10 можливих від геймерів. Ще більше дісталося версіям для PS5 та PC – 1.6 та 0.8 балів відповідно.

Що не так з грою?

Отож, Madden 23 став справжнім розчаруванням для фанатів серії. Але що ж із ним не так?

Попри розрекламовану технологію нового покоління "Field Sense", яка, за словами розробників, має зробити кожен матч більш органічним та реалістичним, а також оновлений режим кар'єри "Face the Franchise" кліпи з дивними глітчами, багами та просто дурними інцидентами переповнили мережу.

Ось лише декілька прикладів забагованого геймплею Madden NFL 23:

До того ж гравці почали жалітися на те, що у режимі кар'єри їхній прогрес час від часу відкочується на кілька тижні із незрозумілих причин та на інші несправності, що суттєво підривають ігровий процес.

Цікаво буде спостерігати за тим чи вдасться EA виправити настільки плачевну ситуацію фіксами та оновленнями чи Madden 23 так і залишиться однією з найбільш провальних ігор в історії компанії, а, можливо, й усієї індустрії.