Турнір відбудеться з 1 по 20 листопада в Дубаї. У ньому візьмуть участь 32 команди – з попереднього сезону PUBG Global Championship та інших турнірів.

Читайте також PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

PUBG Global Championship 2022

Відомо, що турнір складається з шестиденного групового етапу, за яким слідують етапи групового турніру та останній шанс на великий фінал у тому, що PGS називає Grand Survival.

Зрештою, вони визначають 16 команд, які змагатимуться у триденному великому фіналі у 20 виснажливих матчах. Команда, яка набере найбільшу кількість очок після останнього матчу 20 листопада, стає чемпіоном.

Всього на захід запрошено 32 команди. Запрошення визначаються або балами Path to Global Championship 2022, або місцями в окремих турнірах PUBG Corporation або сторонніх подіях.

Перші дві запрошені команди – Donuts USG і Global Esports Xsset з Японії та Тайваню відповідно. Серед претендентів, які все ще беруть участь у змаганнях – популярна ігрова організація FaZe, команда Heroic, яка минулого року посіла друге місце, і чемпіони PGC 2021 NewHappy.

Призовий фонд турніру

  • Найкращі команди світу змагатимуться на PUBG Global Championship 2022 за призовий фонд на загальну суму 2 мільйони доларів.
  • На додаток до величезного призового фонду команди отримують 30% прибутку від предметів PGC 2022. Минулого року це подвоїло загальний призовий фонд.
  • Найцінніший гравець турніру отримає індивідуальний приз у розмірі 10 тисяч доларів США.