Схоже, така ситуація виникла внаслідок помилки. Судячи з коментарів шанувальників, проблема зі смертельними катсценами проявляється доволі часто й у різних катсценах.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Смерть у катсценах

Найбільше така ситуація дратує геймерів, які обрали режим перманентної смерті. Дехто каже, що в цьому режимі взагалі краще не грати.

Якщо у звичайному режимі доведеться завантажуватись і перегравати послідовність, у режимі перманентної смерті гравця відкотить до самого початку рімейка.

Крім того, пишуть фанати, є й інші дивні помилки. В одного з них у зимовому розділі раптово помер Девід: просто впав і все.

The Last of Us

  • Це відеогра в режимі бойовика на виживання. Гра створена ексклюзивно для консолі PlayStation 3, а її реліз відбувся у 2013 році.
  • За сюжетом гри, людство уражено чумою XXI століття – так званим Cordyceps, грибком, який широко використовувався в косметології по всьому світу. З невідомих причин, грибок став мутувати, і людство опинилося під загрозою вимирання.
  • Замість того, щоб згуртуватися, люди воюють між собою за їжу та інші необхідні для існування ресурси. У таких умовах доводиться існувати героям The Last of Us – чоловікові з туманним минулим на ім'я Джоел і дівчинці-підлітку Еллі.