Загалом у Skyrim є багато різноманітних професій. Та попри це, здається очевидним, що в найвідомішому місті гри рівень безробіття гірший, ніж у деяких реальних країнах.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Рівень безробіття у Вайтрані

Аналіз показує, що хоча багато хто працює в стінах одного з найвідоміших міст і поза ними, у Вайтрані є напрочуд високий рівень безробіття. Таке опитування провів ютуб-блогер Ені Остін.

Дослідження виявляється набагато хитрішим, ніж може здатися. Ті, хто перебувають на охоронному посту або за барною стойкою в готелі, доволі очевидно працюють.

Втім, є багато людей, які блукають територією, здавалося б, безцільно, з розмовами, через які насправді не зрозуміло, працюють вони чи ні.

Аналіз рівня безробіття у Вайтрані, Skyrim: дивіться відео

Зрештою, Ені Остін підрахував, що рівень безробіття у місті Вайтран у Skyrim становить 9,4%. Тобто з 87 жителів міста дев'ять не мають роботи.

До слова, рівень безробіття в США та Великій Британії становить 3,7% та 3,6% відповідно. Це означає, що епічна рольова гра 2011 року або щонайменше це місто має більшу проблему з безробіттям, ніж деякі реальні країни.

Цікаво також, що раніше шанувальник Skyrim протягом 365 днів щодня вбивав Назіма з Вайтрану найрізноманітнішими способами.