Ганебний вчинок росіянина в трансляції 4-місячної давнини помітив український коментатор Роман DoubleEspresso Губін. До слова, літера Z є одним з символів російської агресії проти України – така собі сучасна свастика.

Читайте також Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Літера Z під час стріму

The International 2022 – це головний кіберспортивний турнір з Dota 2. Він стартує вже 15 жовтня в Сінгапурі, а Васільєв має стати одним з коментаторів російськомовної трансляції.

Щоправда, вибір коментатора, який раніше так зганьбився – щонайменше дивний. Тоді, 4 місяці тому, nongrata намалював літеру Z заради забави під час вибору команди в грі з друзями.

Ганебний вчинок Васільєва / скриншот

Загалом список російськомовних коментаторів налічує 20 росіян та 7 українців. При цьому минулого року їх було 12 і 13 відповідно.

Там найшлось місце всім. Людям, які на стрімах бажали українцям, щоб у їх будинок ракета прилетіла, абсолютно відкритим українофобам і путіністам і не тільки,
– заявив український кіберспортивний коментатор Віталій v1lat Волочай.

Цей приклад ще раз доводить, що війна Росії проти України є війною не лише Путіна і не лише Кремля. Її підтримують люди різних професій і сфер. Або ж підтримували, поки війна була по телевізору, а не прийшла разом з повісткою у військкомат до них додому.

Українська кіберспортивна спільнота запустила обговорення на Reddit, щоб донести цю інформацію до VALVE – розробників гри та організаторів турніру, які власне й складали список коментаторів.