Схоже, що розробники Resident Evil 4 Remake довгий час не могли наважитися взяти відповідальність роботи над "оновленням" однієї з найкращих ігор жанру горорів.

Цікаво Війна в Україні, COVID-19 і теракт 11 вересня – добірка відеоігор, що передбачили майбутнє

Останнім часом віртуальні "жахастики" переживають щось схоже на ренесанс – купа ремейків класики, включно з Dead Space та нові проєкти на кшталт The Callisto Protocol не дають геймерам засумувати.

У недавньому матеріалі від Game Informer режисери майбутнього ремейку Resident Evil 4 Ясухіро Ампо та Казунорі Кадоі пролили світло на роботу над проєктом, яка, як виявилось, могла і не розпочатись через побоювання одного з них.

Геймплейний трейлер Resident Evil 4 Remake: відео

Загалом до старту роботи над цією "легендою", як поважно називають оригінальну гру розробники, вони побоювались помилок, що можуть засмутити фан-базу.

Кадоі, зокрема, називає RE4 2005 року "шедевром" і стверджує, що довгий час не хотів братися за проєкт, знаючи, наскільки високо цінується оригінал серед геймерів.

Тиск і справді колосальний, адже з-поміж усіх ігор саме Resident Evil 4 багато хто вважає найкращою в жанрі. Попри те, що перша частина заклала фундамент серії, а два сиквели продовжили її успіх, RE4 змінила тенденцію, відійшовши від фіксованих кутів камери та зосередившись на екшн складовій.