В останній офіційній публікації в блозі IO Interactive зазначено орієнтовну дату виходу довгоочікуваного режиму Freelancer у Hitman 3 – 26 січня 2023 року. Також розробник поділився новими подробицями щодо нього.

Також цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Режим Freelancer у Hitman 3

Ігровий режим Freelancer для Hitman 3 був анонсований на початку 2022 року та мав вийти вже навесні. Однак ця спроба виявилася складнішою, ніж спочатку передбачала IO Interactive.

До цього часу IO Interactive не пропонувала конкретного вікна випуску для Freelancer, але, здається, нарешті справи зрушилися. Новий ігровий режим Freelancer у Hitman 3 повинен бути запущений 26 січня 2023 року, хоча IO Interactive зазначає, що дата ще не остаточна.

Ця остання новина, за словами розробника, є лише початком серії публікацій у блозі, які продовжуватимуть виходити, доки Freelancer не стане доступним, з метою інформування гравців про поточний статус проєкту.

Хоча затримка релізу Hitman 3 Freelancer, можливо, розчарувала шанувальників, відтоді масштаби проєкту розширилися. Зокрема, спочатку планувалося, що Freelancer матиме лише певну кількість пісочниць гри, але тепер вона буде випущена з повною підтримкою кожного з трьох відповідних рівнів гри Hitman.

Нещодавній витік костюмів у режимі Фрілансера з Hitman 3 продемонстрував ряд унікальних костюмів для Агента 47, багато з яких є прямим поверненням до деяких із найстаріших ігор у франшизі.

Режим фрілансера має бути особливо захопливим для гравців, яким не подобаються контракти Hitman 3 Escalation. Ця нова випадково згенерована кампанія має забезпечувати ще більше повторюваності, ніж гра вже пропонує, а також нову активність кінцевого рівня для гравців.

Hitman 3

  • Це стелс-гра, розроблена та видана IO Interactive 20 січня 2021 року. Hitman 3 стала восьмою основною частиною серії Hitman та третьою і останньою частиною трилогії "Світ убивств".
  • У стелс-грі є 6 локацій, серед яких Дубай (ОАЕ), Дартмур (Велика Британія), Берлін (Німеччина), Чунцін (Китай), Мендоса (Аргентина) та румунська частина Карпат.