Уважний шанувальник проєктів FromSoftware виявив, що один з ворогів в Elden Ring безпосередньо копіює культового боса з оригінальної Dark Souls.

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

У той час як Elden Ring додає в жанр soulslike важливий елемент масштабного відкритого світу, гра все ж має багато спільного з Dark Souls.

Попри очевидну подібність, для геймерів стало несподіванкою те, що один із ворогів з нового проєкту фактично повністю скопійований із сумнозвісного боса вже культової гри FromSoftware.

Користувач твітеру та дата майнер під ніком king_bore_haha нещодавно виявив, що Omenkiller – потужний ворог, якого можна зустріти в Elden Ring, насправді є Демоном Капра з оригінальної Dark Souls.

Гравці можуть зіткнутися з Omenkiller як "польовим" босом у селищі Альбінавриків або ж як зі стандартним ворогом на пізніх етапах гри.

Кремезний опонент володіє двійкою мечів та користується допомогою зграї собак, що багатьом шанувальникам Dark Souls нагадає саме Демона Капра. Тепер же king_bore_haha довів, що ці два чудовиська мають практично однакові вхідні дані від розробників, що фактично робить Omenkiller ідеальним віддзеркаленням Капри.