Фанат Minecraft вирішив продемонструвати, як поєднання користувальницьких шейдерів, графічних модифікацій і пакетів текстур може дати ультрареалістичні результати. У підсумку вийшло щось фантастичне.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Реалістичний Сіетл

Навіть з мінімальною версією гри унікальна простота цієї культової пісочниці дозволяє гравцям створювати чудові, повністю реалізовані проєкти.

Це гра, яка включає в себе неортодоксальні побудови та нестандартне мислення, і спільнота фанатів Minecraft завзято розширювала їх усіма можливими способами протягом багатьох років.

Хороший шейдер оживить воксельний ландшафт, хоча часто з великим навантаженням на апаратне забезпечення користувача.

Користувач поділився з ігровою спільнотою на Reddit фотографією, на якій зображено місто Сіетл на північному заході Тихого океану з його культовою вежею Space Needle, імовірно, відтвореною в грі в межах проєкту Build The Earth від Minecraft.

На перший погляд, будівлі та хмарочоси здаються безпомилково реалістичними, але ілюзія швидко розпадається, коли погляд зупиняється на самій Space Needle, а також на помітно масивних деревах, які її оточують.

Одне залишається незаперечним: шейдери виконують більшу частину важкої роботи. Вони покращують і змінюють спосіб інтерпретації та рендерингу вражаючої конструкції горизонту Сіетла в Minecraft.

Навряд, це перший випадок, коли гравець у Minecraft намагався видати скриншот міського пейзажу за реальне життя, адже в спільноті існує ціла віддана субкультура, яка спеціально співпрацює для розробки гіперреалістичних, ретельно точних інтерпретацій існуючих таких міст.