І Spider-Man від Marvel, і Batman: Arkham від DC були однаково добре сприйняті фанатами. Їх навіть вважають одними з найкращих відеоігор про супергероїв за всі часи.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Помінятися світами

Через те, що обидва ігрові всесвіти отримали таку високу оцінку, цілком природно, що шанувальники незабаром почнуть уявляти різноматні перехрестя між ними.

Користувач daboring1 поставив питання про те, як обидва герої впораються з подіями гри іншого. Дехто вказує на те, що набір гаджетів Бетмена полегшує виконання деяких місій і зіткнень із технологічно вдосконаленими ворогами Зловісної шістки.

Інші ж вважають, що попри його фізичні здібності, йому буде важко в моменти, коли Людина-павук має використовувати свої надздібності, особливо павуче відчуття, щоб уникнути смертельних зіткнень.

Загальний консенсус полягав у тому, що надлюдські здібності Людини-павука спростять виконання багатьох побічних і сюжетних місій у Batman: Arkham.

У них ворог Бетмена зійде з розуму, намагаючись мати справу з Пітером Паркером, відомому своїми жартами, що призведе до доволі кумедної боротьби з босами

Фанати довго сперечалися про те, які герої кращі та переможуть у певних сценаріях, зокрема й у контексті давніх суперників Marvel і DC, як і їхніх фанатів.

Попри багато жартів, гравці також порівнювали конкретні події в обох серіях Marvel's Spider-Man і Batman: Arkham і те, як їхні герої впоралися б, якщо їхні обставини зміняться.