"Братство сталі" – постапокаліптична організація, призначена для збору та збереження довоєнних технологій, має те, що з'являється в кожній грі франшизи Fallout. Саме силова броня й стала такою собі візитівкою серії ігор.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Силова броня в реальному світі

Використання силової броні у Fallout стало, мабуть, найбільш визначальною особливістю "Братства". Тепер фанат зустрів один із цих потужних костюмів у несподіваному місці.

Геймер поділився дивовижною статуєю силової броні з ігор Fallout, яку вони нещодавно знайшли під час продажу нерухомості.

Статуя майже в людський зріст, яка, імовірно, використовувалася під час просування Fallout 3, зображує культову силову броню Братства Сталі Т-51 із лазерною гвинтівкою.

Статую хотіли продати за неймовірні 5000 доларів, хоча її розмір і потенційна рідкість цілком можуть виправдати таку високу ціну.

Фанат також не зміг уточнити, чи приймуть на продажі нерухомості кришки як оплату за силову броню з Fallout замість сучасної валюти.

"Братство сталі"

  • Саме ця організація відігравала визначну роль у кожній грі Fallout, хоча її цілі суттєво змінювалися протягом пост-ядерної рольової саги.
  • В оригінальній Fallout "Братство сталі" – це практично релігійна фракція, яка поклоняється технологіям, і приєднання до групи може дати гравцеві величезну перевагу в останній битві гри.
  • Fallout 3 зображує групу як набагато більш благородну та альтруїстичну, а Fallout: New Vegas натомість зображує їх набагато холоднішими та навіть відверто ворожими до сторонніх.
  • Fallout 76 також включає в себе "Братство Сталі", з лінією квестів, що змушує гравців вибирати між підтримкою двох ворожих лідерів.