Компанія Byte Barrel анонсувала гру за мотивами культового телешоу "Руйнівники міфів" ще в липні 2019 року. Щоправда, вже пройшло понад два роки, але на полицях крамниць цей оригінальний проєкт так й не з'явився.

Цікаво У стилістиці Lego: ентузіаст створив унікальний набір текстур для Minecraft

Варто розпочати з того, що MythBusters: The Game – це відеогра, у якій геймерам потрібно влаштовувати різноманітні божевільні експерименти в дусі оригінального телешоу. А загалом гравці будуть перевіряти різні неординарні теорії та відомі міфи. Щоправда, все не так просто, бо також потрібно буде займатися ще й розвитком цього шоу. Розробники відзначили, що гравцям треба буде контролювати фінанси, слідкувати за рейтингом своєї програми, а також навіть братися за монтаж окремих її випусків. Тобто займатися ще й тим, що ніколи не згадувалося в оригінальному телешоу.

Новий трейлер розробники з Byte Barrel представили під час виставки gamescom 2021, а загалом він присвячений ключовому елементу цієї відеогри – експериментам. На відео можна побачити, який вигляд має місцева майстерня, склад, майданчик для тестів та інші приміщення. А також розробники продемонстрували нові геймплейні кадри: підготовку до експерименту, створення різноманітних предметів, а також процес придбання матеріалів. З цікавого вони ще відзначили, що в цій відеогрі буде чимало головоломок та загадок.

Відомо, що реліз MythBusters: The Game відбудеться вже до кінця цього року, щоправда, лише на PC (Steam). А також варто додати, що ціну розробники поки не називали.

Новий трейлер відеогри MythBusters: The Game: відео