Після цього платформу звинуватили в неналежній поведінці. Схоже, обурення серед фанатів лише поширюється.

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Скандал з Twitch

Щороку, починаючи з 2015 року, Twitch Interactive проводить спеціальну подію, щоб відзначити платформу про відеоігри та її користувачів. Професіонали галузі, стримери та шанувальники ігор збираються, щоб зустрітися з іншими членами потокової спільноти Twitch і спробувати майбутні ігри.

Хвилювання шанувальників щодо повернення TwitchCon 2022 швидко змінилося розчаруванням і засмученням. Цьогорічна подія викликала низку суперечок, головним з яких було те, що Адріана Чечик, як повідомляється, зламала спину в двох місцях під час занурення в яму з пінопластовими кубами.

Невдовзі після того, як цей кліп був опублікований, у мережі пояснили, що пінопластова яма, про яку мовиться, могла мати поганий дизайн, і опублікувала діаграму того, як зазвичай виглядають інші пінопластові ями.

Згодом популярними стали заклики до загального бойкоту Twitch як через ситуацію з Чечик, так і через низку інших проблем, пов'язаних з TwitchCon 2022. Це, зокрема, звинувачення в тому, що співробітники неправильно відображали стримерів, і звинувачення у відсутності планування, що призвело до небезпечних натовпи.

Не схоже, що негативна реакція на Twitch найближчим часом припиниться, особливо після того, як подія TwitchCon 2022 минулого тижня призвела до травм і звинувачень у неналежній поведінці персоналу шоу.

Адже головним пріоритетом будь-якого живого заходу має бути забезпечення безпеки та благополуччя як гостей, так і глядачів.