Шанувальники всесвіту "хлопчика, що вижив" з нетерпінням чекають релізу амбітної Hogwarts Legacy, яка обіцяє дозволити фанатам Гаррі Поттера досліджувати всі закутки легендарної школи магії, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP FOUNDATION передав Миколаївщині 40 тонн гуманітарної допомоги

Розробники повсякчас підігрівають інтерес публіки новими відео, присвяченими проєкту, а особливо уважні геймери стверджують, що лише завдяки останнім з них уже розгадали скільки ж відьом і чарівників уміщуватиме Гоґвортс в грі.

Шанувальник Гаррі Поттера та користувач Reddit під ніком talldude8 опублікував власні підрахунки, базовані на спостереженні, яке він зробив ретельно проглянувши відео з представленням загальних кімнат факультетів.

Пильний глядач зумів підрахувати, що у кімнаті Гафелпафа можна побачити рівно чотирнадцять спальних кімнат, у кожній з яких по ідеї має бути по чотири ліжка. Якщо екстраполювати ці дані, щоб врахувати Ґрифіндор, Рейвенклов та Слизерин, то загальна кількість чарівників, які відвідують Гоґвортс у майбутній грі, потенційно може досягти 224 учнів.

34 хвилини геймплею Hogwarts Legacy: відео

Буде дуже цікаво побачити, чи збережеться ця логіка безпосередньо в самій грі, оскільки, очевидно, що розробникам було б напрочуд важко створити 223 унікальних NPC (і це не враховуючи шкільний персонал). Однак при усій складності задачі – це вивело б проєкт на якийсь космічний рівень унікальності ігрового досвіду.

Отже, мріяти про подібне нам ніхто не заборонить, принаймні до релізу гри. А у коментарях на Reddit уже знайшлися відчайдухи, які стверджують, що дійсно спробують порахувати всіх NPC як тільки прибудуть до віртуального Гоґвортсу.