PlayStation анонсувала нову відеогру для PlayStation 5, Son and Bone – насичений екшеном FPS, у якому американський шериф потрапляє в інший світ, де йому доводиться боротися з динозаврами аби вижити.

Читайте також Гемблінг у цифрах та трендах: як пройшов 2023 рік для індустрії

Розробники з TeamKill Media поділилися ігровим трейлером Son and Bone, який на дві хвилини занурює глядачів у справжній світ хаосу, в якому гравець пробивається крізь безліч агресивних динозаврів.

Крім динозаврів, які, слід зазначити, виглядають дивовижно, трейлер майбутнього ексклюзиву для PS5 показує містичних людиноподібних ящерів з якими гравцю також доведеться зійтися в битві.

Для цього в арсеналі геймерів буде широке розмаїття зброї, а сам ігровий процес, на перший погляд, навіть дещо нагадує такі проєкти як DOOM чи Turok.

Трейлер Son and Bone – дивитися відео

При цьому сюжет гри також виглядає багатонадійно.

У ньому, шериф Сем Джадж відправляється навздогін бандитам, які атакували ферму у штаті Монтана, аби притягнути їх до відповідальності будь-якими необхідними засобами та врятувати заручників.

Під час цього, протагоніст містичним чином переноситься в інший світ, наповнений доісторичними істотами, та змушений робити все аби вижити та повернутися додому.