The Forest була однією з найкращих хорорів 2018 року, а вже наступного року розробники анонсували продовження. Втім, гра у 2021 році, як спершу було заплановано, досі так і не вийшла у світ.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Чергове перенесення релізу Sons of the Forest

Коли Sons of the Forest так і не з'явилася у 2021 році, дату релізу перенесли на осінь 2022 року. Та схоже, що гра взагалі не вийде цього року. В останній день літа дату релізу знову відклали.

Новою датою виходу називають 23 лютого 2023 року. Розробники пояснили затримку тим, що команді потрібно більше часу, щоб відшліфувати майбутню Sons of the Forest настільки, скільки вона цього заслуговує.

Студія також пояснила численні затримки більшим обсягом майбутньої гри, через що розробникам складніше оцінити, скільки роботи ще залишилося.

Крім того, Endnight Games оголосила й майбутню ціну хорору. Розробник планує продавати гру за 29,99 долара. За нинішнім офіційним курсом Нацбанку, це майже 1 100 гривень.

Sons of the Forest

У продовженні гри Endnight Games дотримується схожого сюжету, що й в оригінальній грі, де завдання гравців – вижити у віддаленій, заповненій мутантами пустелі.

Після того, як рятувальна місія провалюється, головний герой повинен боротися, шукати їжу та будувати, щоб вижити проти стихії та мешканців острова.

Нові функції включають зміну сезонів, вплив на ресурси, які гравці можуть збирати, і небезпеки, якими їм потрібно буде керувати. Наприклад, навесні та влітку їжі буде багато. Однак зима приносить дефіцит, і гравці повинні розподіляти свої ресурси, відбиваючись від банд голодних мутантів.

Як і в попередній грі, у Sons of the Forest також є додатковий кооперативний геймплей, що дозволяє гравцям об'єднуватися, щоб виживати та досліджувати смертоносну пустелю.