Ден Хаузер інвестував у Revolving Games – американську компанію з блокчейн-ігор. Інтерес до інтеграції технологій блокчейн різко зріс протягом останніх кількох років, особливо в ігровій індустрії.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Revolving Games

Revolving Games створює блокчейн-ігри та нещодавно отримала фінансування у 13,2 мільйона доларів. Гаузер тепер належить до консультативної ради компанії, а керують нею брати Саад, Аммар та Шаян Заїм.

Компанія була заснована у 2020 році як розробник умовно безкоштовних мобільних ігор. З того часу вона залучила понад 25 мільйонів доларів фінансування на розробку ігор і технологій Web3.

У команді працює 105 співробітників з різних країн, та найбільша частина команди зосереджена у Пакистані.

Revolving Games вже випустила MMO-гру за мотивами медіафраншизи "Зоряний крейсер "Галактика", а також кооперативну рольову гру Skyborne Legacy, натхненну Animal Crossing і The Legend of Zelda.

Блокчейн в іграх

Ігрова індустрія виглядає як одна з найбільш перспективних і, відверто кажучи, захоплюючих областей для впровадження технології блокчейн. Попри зайвий "галас", варто визнати, що ця технологія швидко стає важливою частиною сьогоднішнього дня й майбутнього.

Тенденції показують, що платні онлайн-ігри зникають, а монетизація відбувається через внутрішньоігрові мікро-транзакції. Геймери купують віртуальні артефакти на реальні гроші: мечі, одяг, здібності, магію тощо. Крім того, вони купують підписку, яка дає переваги в грі.

Впровадження системи блокчейну може дати гравцям можливість реінвестувати свої доходи з однієї гри в іншу й переводити свій ігровий талант, коли захочеться.

Ден Хаузер і Revolving Games – не єдині, хто робить ставку на блокчейн в ігровій індустрії. Власна материнська компанія Rockstar Take-Two зазначила, що вона може розглянути можливість інтеграції NFT у свою екосистему. Зовсім недавно навіть видавці ігор Square Enix та Ubisoft інвестували в ігри на блокчейні.

Варто очікувати, що інвестиції співзасновника Rockstar Games у Revolving Games, найімовірніше, сприятимуть підвищенню ентузіазму щодо потенціалу блокчейну на ігровій арені. Наскільки цей ентузіазм просуне галузь – покаже час.