Останнє гра від Bethesda щодо дослідження відкритого космосу надала гравцям можливість продемонструвати свої геніальні творіння. Інструмент створення гри виявився комплексним, потужним і таким, що дозволяє гравцям створювати унікальні творіння в Starfield.

Також цікаво Географія геймера: з яких країн походять культові відеоігри

Корабель у формі Шрека

Один з геймерів вирішив створити космічний корабель, що нагадує Шрека. На опублікованому зображенні зображено зелений космічний корабель, що ширяє у відкритому космосі, неймовірно схожий на привітне обличчя героя мультфільмів.

Гравець з гумором зізнався, що спочатку він намагався створити звичайне обличчя, а після багатогодинної роботи все закінчилося якимось чином схожим на людожера з DreamWorks.

Попри можливість для гравців купувати кораблі в Starfield, багато хто продовжує демонструвати відданість і зусилля у створенні цих унікальних конструкцій.

Це ще раз демонструє, що Starfield – це не просто рольова гра з дослідження космосу, а й надзвичайно компетентна будівельна гра, де гравці можуть проводити час, створюючи власне обладнання, щоб досліджувати його величезний всесвіт, як їм заманеться.