Elden Ring продовжила добру традицію soulslike ігор та презентувала геймерам цілий розсип нових неймовірно складних босів, проте серед них яскраво виділяється Маленія, через яку деякі гравці навіть закидали проходження останнього проєкту FromSoftware, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Битва з Маленією в Elden Ring є неймовірно напруженим випробуванням для пересічного геймера і за звичайних обставин, але одна стрімерка змогла перемогти її, використовуючи танцювальний килимок для "Dance Dance Revolution" замість геймпаду.

MissMikkaa витратила на спроби домогтися свого просто надзвичайну кількість часу, але нарешті зуміла здійснити задумане у прямому ефірі, а ось ролик у якому ця магія, власне, і відбулася.

Кліп зі стріму починається на моменті, коли Маленія уже має дуже мало здоров'я. Однак замість того, щоб атакувати та намагатися добити її, MissMikkaa діє обережно та відступає, щоб трохи відновити власне HP та перевести дух.

Героїня з роздратуванням ледь уникає атаки Маленії, коли та вчергове використовує свою здібність "Scarlet Aeonia". Напруга починає зростати як у чаті, так і для самої стрімерки, коли вона каже: "Це та сама спроба. Це має бути та сама спроба", помітно задихаючись від перебування в постійному русі. Після кількох маневрів вона завдає завершального удару та знесилено падає на коліна.

Глядачі в чаті та коментатори на Reddit засипали MissMikkaa похвалою, надзвичайно вражені досягненням дівчини. А багато хто вже почав жартувати про те, яку гру стрімерці варто спробувати пройти подібним чином наступною.