Щоправда, частково саме завдяки відвертим образам TheDanDangler й отримала свою популярність у геймерській спільноті. Про свій бан вона розповіла, позуючи біля дзеркала у відвертому бікіні.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Бан через бікіні

TheDanDangler розповіла своїм фоловерам, що її забанили через бікіні, яке вона вдягла під час останньої трансляції в басейні.

Вона також запевняє, що це ж саме бікіні вона одягала "мільйон разів" під час трансляції на Twitch. Тому вона не розуміє, що цього разу було не так.

Уже наступний твіт від TheDanDangler містить вибачення за порушення умов використання Twitch або принаймні будь-якого правила, яке вона "порушила, не усвідомлюючи цього".

Вона також чітко дає зрозуміти, що любить свою роботу. Можливо, щоб підкреслити, що вона ніколи не буде навмисно порушувати умови використання Twitch.

Обмеження Twitch

Twitch — це онлайн-платформа, де розширення меж часто призводить до більшого успіху. Наприклад, агресивна поведінка чи вміст на межі сексуальної непристойності привертають увагу, але можуть ризикувати гнівом Twitch у цьому процесі.

Стрімерка TheDanDangler, хоча й ненавмисно, багато разів перетинала поріг схваленого вмісту Twitch. Вона постійно вибачається, але й висловлює своє розчарування двозначною політикою Twitch.

Після того, як на Twitch стали популярними трансляції з джакузі та басейну, платформа прийняла новий набір правил щодо оголеного тіла та одягу. Нові правила встановлюють, що Twitch описує як ситуаційні винятки для своїх політик для певних контекстів, які включають плавання в басейнах або гідромасажних ваннах.

Ця зміна політики дозволила жінкам носити купальники для плавання, якщо вони відповідали певним основним правилам. Таким чином, цілком імовірно, що TheDanDangler порушила одне з цих правил, яке могло включати неповне закриття певних частин тіла або занадто прозорий матеріал купальника.