The Elder Scrolls: Castles вже доступна для завантаження на мобільних пристроях. Розробник вирішив випробувати й у цій серії успішну формулу геймплею Fallout Shelter.

Читайте також PIN-UP Ukraine очолила індекс підприємств з бездоганною репутацією у галузі азартних ігор

Нова гра The Elder Scrolls

Не враховуючи список повторних випусків Skyrim, який постійно зростає, останній новий запис у довгостроковій франшизі був запущений у формі The Elder Scrolls: Blades ще на початку 2019 року. Втім, тоді він не надто "зайшов" шанувальникам.

Остання спроба студії створити ще один мобільний хіт називається The Elder Scrolls: Castles. Симулятор днями з'явився на Google Play Store. Опис показує, що гра наразі перебуває в ранньому доступі.

The Elder Scrolls: CastlesКадр з гри The Elder Scrolls: Castles / Фото Google Play Store

Розробник ще не надав повного списку смартфонів і планшетів, які підтримуватимуть гру. Хоча 2D-візуальні ефекти гри припускають, що вона повинна працювати на більшості сучасних пристроїв будь-якої цінової категорії.

Нова гра дає фанатам шанс створити власну династію. З цією метою їм буде доручено будувати, розширювати та модернізувати свої титульні замки в межах ігрового циклу, який є майже копією Fallout Shelter.