Актори, які озвучують культових найманців Team Fortress 2, досить часто спілкуються з фанатами, і тепер вони опублікували відео про персонажів у пошуках сандвіча. Відео було записано нещодавно, коли актори відвідували конференцію PAX West.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Team Fortress 2 існує вже багато років, і частина того, що допомагає їй підтримувати свою популярність, це унікальні персонажі, які складають команду.

У відео, завантаженому Робіном Аткіним Доунсом, який озвучував Медика в Team Fortress 2, актори озвучення Кулеметника, Снайпера, Медика та Адміністратора з'являються в гастрономі, шукаючи сандвіч.

Звичайно, шанувальники гри знають, що сандвічі є однією з улюблених речей Кулеметника, а ігровий "сандвіч" навіть служить предметом, що сцілює та який персонаж може спорядити та поділитися з товаришами по команді.

Саме тому це так смішно, коли команда засмучена відсутністю сандвічів у кафе, де вони перебувають.

На відео Кулеметник (Гері Шварц) говорить першим, висловлюючи занепокоєння тим, де ж шукати сандвіч. Потім Снайпер (Джон Патрік Лоурі) висловлює схожу огиду через те, що вони бачать перед собою замість сандвіча.

Тоді Адміністратор (Еллен Маклейн) просто жартує: "Перемога". Камера повертається до Робіна Аткіна Доунса в ролі Медика, який стурбовано запитує, чи є в гастрономі віденський шніцель.

На це працівники, схоже, виявляють справжнє здивування. Уся команда незадоволеною потім повертається, щоб вийти з магазину, продовжити пошуки сандвіча та задовольнити Кулеметника.

Team Fortress 2

  • Team Fortress 2 – це багатокористувацька командна відеогра в жанрі шутера від першої особи, розроблена компанією Valve Corporation та випущена в 2007 році.
  • Хоча майбутнє гри наразі невідоме, можна з упевненістю сказати, що актори озвучування Team Fortress 2, які допомогли зробити гру такою, якою вона є, досі люблять своїх персонажів.