За ці 8 років цей культовий симулятор життя доповнювався великою кількістю пакетів вмісту різного розміру. Втім, безкоштовною буде лише базова версія гри.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

The Sims 4

Також відомо, що Electronic Arts не планує припиняти підтримку після запуску безкоштовної гри. Оскільки Maxis запустив High School Years, останній пакет розширення Sims 4, лише кілька місяців тому з обіцянкою випустити більше додаткового вмісту до кінця року.

Грою насолоджуються понад 31 мільйон гравців у всьому світі, тому важко сперечатися, що четверта частина франшизи Sims була надзвичайно популярною, незважаючи на ранні проблеми.

Ця кількість шанувальників, як планується, збільшиться найближчим часом, оскільки Maxis і Electronic Arts опублікували оголошення, яке викликало у спільноти Sims спекуляції.

Безкоштовна гра

The Sims 4 стане безкоштовною для всіх 18 жовтня 2022 року. Поряд зі спеціальним випуском відеопотоку, який демонструватиме майбутній вміст Sims 4, гравці зможуть безкоштовно завантажити базову гру на всіх платформах.

Крім того, ті, хто вже є власниками Sims 4, отримають майбутній набір Desert Luxe безкоштовно в межах акції, яка триватиме з 14 вересня по 17 жовтня.

Незважаючи на те, що базова гра все ще пропонує багато розваг для новачків, багато ветеранів-гравців швидко відзначили, що це був розумний бізнес-крок Electronic Arts, щоб залучити більше людей до гри та потенційно збільшити продажі численних пакетів доповнень Sims 4.

Нині гравцеві, щоб володіти всіма пакетами вмісту Sims 4, потрібно витратити майже тисячу доларів, і запровадження більш привабливого, але настільки ж прибуткового потоку доходу може бути вартим клопоту.