Про це повідомив Олександр Кохановський – один із нових власників готелю та співзасновник української кіберспортивної команди NAVI, пише "Інтерфакс-Україна".

Варте уваги Хочуть працювати з Маском: українська компанія тестує інноваційний двигун

Багатофункціональна кіберспортивна арена вміщатиме до 10 тисяч людей. Щороку там зможуть відбуватися від 8 до 16 масштабних заходів.

Це, наголосив Кохановський, забезпечуватиме приблизно 100 тисяч відвідувачів міста. А туристичний збір, який надходитиме до бюджету Києва за цей період, може сягнути близько 40 мільйонів гривень..

"Коли у нас буде готель та арена, це стане унікальним конкурентною перевагою. Ми зможемо брати участь в тендерах розробників комп'ютерних ігор на проведення заходів. В цьому полягає основна ідея", – пояснив Кохановський.

Там буде не тільки кіберспорт, але і звичайний спорт. А також концерти, заходи, виставки, конференції. У нас в країні ще немає такого майданчика,
– підкреслив бізнесмен.

► Зауважимо, що великі змагання з кіберспорту організовують в спеціальних місцях, аби публіка могла спостерігати за гравцями. Ігровий процес транслюють на великому екрані. Менш масштабні змагання проводяться в комп'ютерних клубах або через інтернет.

Кіберспорт в Україні

  • 7 вересня 2020 року кіберспорт в Україні офіційно визнали видом спорту. Серед переваг цього рішення у Міністерстві цифрової трансформації назвали можливість поповнити держбюджет.
  • У березні українська кіберспортивна команда NAVI перемогла на престижному турнірі з CS:GO. Спортсмени вибороли приз у розмірі 250 тисяч доларів.
  • Під час карантину запустили всеукраїнський онлайн турнір з кіберспорту – Ukrainian Open Quarantine Esports Cup. Участь була безкоштовною.