На те, що студія хоче зробити великий крок у розробці відеоігор, вказує новий список вакансій від Blinkink, що випускає серіал "Не обіймай мене, я боюся" (в оригіналі – Don't Hug Me I'm Scare).

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Відеоігри від Blinkink

Don't Hug Me I'm Scared – це вірусний серіал на ютубі, який нещодавно перетворився на телешоу, що обертається довкола трьох ляльок і дивних витівок, до яких вони вдаються.

Ляльки є знайомим мотивом жахів для відеоігор, як нещодавно можна було побачити у вірусному успіху монстра Poppy Playtime, Huggy Wuggy.

Протягом 2010-х років було випущено кілька коротких фільмів про ляльок, а перше відео з назвою "Не обіймай мене, я боюся" зібрало понад 71 мільйон переглядів за десять років після випуску в 2011 році.

Перший випуск Don't Hug Me I'm Scared: дивіться відео

Як повідомляє NME, Blinkink, компанія, що стоїть за Don't Hug Me I'm Scared, опублікувала список вакансій на gamesindustry.biz, що свідчить про зацікавленість компанії в розробці нових ігор. У списку містилася вимога до виробника ігор, який би "скеровував" студію до запуску її першої гри.

Поки не було жодних деталей щодо того, яку саме гру Blinkink хотіла б створити. Втім, враховуючи численні заслуги студії в її роботі над епізодом Love, Death, & Robots, а також музичні відео для Dua Lipa та Iron Maiden, нова гра повинна мати багато візуального стилю.

Також можна припустити, що бодай одна з ігор буде в жанрі жахів. Хоча нічого не відомо про те, що може планувати компанія, перші кроки Blinkink в ігровій індустрії повинні зацікавити тих, хто знайомий з Don't Hug Me I'm Scared, а також з іншими недавніми анімаційними проєктами.