Assassin’s Creed Valhalla була чудовою грою вже після релізу у 2020 році. Та, схоже, Ubisoft ще не закінчила з нею, оскільки 27 вересня вона отримує ще одне суттєве оновлення вмісту з апдейтом 1.6.1.

Читайте також PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Оновлення Assassin’s Creed Valhalla

Оновлення 1.6.1, ймовірно, є одним із останніх значних випусків вмісту Valhalla. Та розробники дбають про те, щоб гравцям було чим зайнятися ще деякий час, оскільки воно має продовжувати одну з минулорічних сюжетних ліній.

Зокрема, оновлення Assassin's Creed Valhalla 1.6.1 включає пряме продовження минулорічного DLC Tombs of the Fallen і потенційно метавизначення нової будівлі Ravensthorpe, що дозволяє гравцям оптимізувати свої руни так, як вони вважають за потрібне.

Оновлення також слугуватиме платформою для проведення фестивалю Oskoreia у Валгаллі 2022 року, де гравці зможуть брати участь в унікальних діях з обмеженим часом, отримувати нагороди тощо.

Раніше Ubisoft надала деяку інформацію про нове доповнення до Assassin's Creed Valhalla, і, схоже, довгоочікувана Rune Forge стане доступною як частина оновлення 1.6.1.

Деталі, звичайно, все ще досить мізерні, але здається очевидним, що ця будівля дозволить гравцям точно налаштовувати свої руни для прогресу наприкінці гри.

Перше доповнення Valhalla Tombs of the Fallen вийшло в листопаді минулого року, додавши добірку нових головоломок і підземель, орієнтованих на проходження, які гравці могли досліджувати.

Однак ця конкретна нитка розповіді зупинилася, коли гравці пройшли їх усі, і стало зрозуміло, що Ubisoft збирається зробити з ними більше, ніж спочатку.