Мета створення гри – донести світовій аудиторії український досвід протистояння російській агресії. Гра Ukraine War Stories розроблена невеликою командою з Києва.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Ukraine War Stories

Це збірка візуальних новел про широкомасштабне вторгнення росії до України в лютому 2022 року. Події розгортаються у перші місяці війни, у їхньому центрі – цивільні, які опинилися в російській окупації. Вони не воюватимуть, а просто намагатимуться вижити.

Новели проведуть вас за подіями від перших ударів по Гостомелю до різанини у Бучі та відчайдушного опору у Маріуполі. Вашим завданням буде зберегти себе та рідних, та евакуюватись на безпечну територію,
– розповідають розробники.


Гра Ukraine War Stories / кадр Steam

Щоб виконати завдання, знадобляться хоробрість і кмітливість, а обійтися без жертв вдасться не скрізь. Кожна новела заснована на досвіді очевидців і реальних подіях.

Один із розробників на початку повномасштабного вторгнення опинився в російській окупації в Бучі й був змушений ховатися разом із сім'єю в підвалі гаража, поки їм не вдалося евакуюватися.

Їхній будинок, як і багато інших будинків у місті, росіяни пограбували. Він розповів про події, свідком яких став, і розробники використовували їх під час створення історії, як й інші відкриті джерела

Повна версія буде безплатною, а до релізу у жовтні доступна безплатна демо-версія. Розробники наголошують, що від цієї гри очікують не грошей, а аби світ почув правду.