Справжні майнкрафтери знають, що подорожі у цій фантастичній грі справді затягують. Часто буває так, що, звернувши з наміченого шляху, щоб поглянути на сусідній біом, незчуєшся, як втрачаєш кілька годин реального часу.

Цікаво Ентузіаст примудрився побудувати робочий 8-бітний процесор у Minecraft : неймовірне відео

Однак мало кого так зацікавило, що ж там за краєм горизонту, настільки, як стрімера Mystical Midget, який майже два роки тому (31 січня 2021 року) поставив собі за мету дійти до "кінця" свого майнкрафтівського світу.

Отож, кілька днів тому, подолавши відстань у 32 мільйони блоків та витративши на це близько 2500 годин реального часу, геймер фактично досяг своєї мети, по суті дійшовши до того моменту, допоки гра не відмовилася рендерити блоки перед ним.

Сама гра явно не очікувала, що комусь стане наснаги на такий "подвиг", тому була не надто привітною та після кількох "лагів" затягнула гравця під землю – прямісінько в порожнечу. І хоча Mystical Midget відчайдушно намагався залишитися серед живих якомога довше, це таки був кінець.

Друзі та глядачі стрімера захоплено раділи досягнутій меті, і їх можна зрозуміти, адже навряд чи знайдеться ще один відчайдух, охочий витратити 526 днів свого життя на таке нехай і сумнівне, але унікальне досягнення.