Від перших адаптацій ігор у фільми минуло майже 30 років, а сучасні кінофільми, зняті за мотивами ігор, стають справді культовими. Про найяскравіші з них розповідає Games24.

Також цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Mortal Combat

Культовий файтинг став чи не найпершим прикладом вдалої адаптації гри в повнометражний фільм. Він вийшов на екране ще в далекому 1995 році, тож сьогодні сцени бійок у ньому виглядають доволі дотепними.

Та попри це, "Смертельна битва" заслуговує на особливу увагу. Фільм справді відповідає грі: він абсурдний, гротескний, і в цілому помітно, що творці справді доклали зусиль для того, аби фільма нагадував улюблену гру.

Трейлер фільму Mortal Combat: дивіться відео

Need for Speed

Перенесемося зі світу постійних бійок до баталій швидкісних. Як і у випадку з Mortal Combat, для авторів фільму про "Жагу швидкості" головним завданням було – передати дух гри, яку так обожнюють фанати.

Сюжет фільму досить простий, але від цього не стає занудним. Головний герой на ім'я Тобі щойно вийшов з в'язниці й жадає помсти. Він хоче покарати тих, через кого провів кілька років у тюремних катівнях.

Але й вороги теж не промах. Після того, як вони призначають ціну за голову героя, той приєднується до нелегальних вуличних банд. І починаються нескінченні перегони з ревом моторів і боротьбою за перемогу.

Фільм "Жага швидкості": дивіться відео

Принц Персії: піски часу

А ось "Принц Персії" – вдалий приклад того, як творці кінофільму дещо відходять від сюжету гри, за якою він знятий. Особливо це стосується подій у житті головного героя.

Фільм 2010 року вийшов справді доволі вдалим. Ба більше, якщо враховувати зірковий склад акторів. Чого тільки варті Джейк Джилленхол, Бен Кінгслі та Джемма Артертон.

Трейлер фільму "Принц Персії: піски часу": дивіться відео

Pokemon. Детектив Пікачу

Разом з детективом Пікачу відкриємо серію більш сучасних екранізацій відеоігор. Після офіційного оголошення про роботу над цим фільмом багато хто вважав це жартом. Та вже після виходу на екрани заговорили, що фільм може стати однією з найкращих екранізацій відеоігор.

Читайте також Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Хоча фільм спрямований передовсім на дитячу аудиторію, дорослі, які вже давно захоплювалися пригодами Пікачу, теж доволі добре його сприйняли.

"Pokemon. Детектив Пікачу" увібрав у себе все, що можна очікувати від дитячого кіно – інтригуючий сюжет, наповнений загадками, непоганий гумор і відсутність сцен насильства.

Трейлер фільму "Pokemon. Детектив Пікачу": дивіться відео

"Їжак Сонік"

Ще один доволі яскравий приклад адаптації відеогри в пристойний сімейний фільм. У ньому Сонік – самотній прибулець, що потрапив на Землю і намагається подружитися з місцевими.

Чим "Їжак Сонік" заслуговує особливої уваги – так це без заперечень ворог головного героя. Неймовірний Джим Керрі, здається, зіграв роль доктора Еґмена навіть краще, ніж того створили в серії ігор про героя-їжака.

Трейлер фільму "Їжак Сонік": дивіться відео

WarCraft: Початок

На екранізацію всесвіту World of Warcraft з величезним нетерпіння чекали всі. Хоча фільм майже що рознесли критики, але його дуже добре сприйняли фанати Blizzard. На скромну думку вашого покірного слуги, цей фільм – найкраща адаптація відеогри у фільм.

Попри не надто виразну акторську гру, WarCraft пропонує безліч фан-сервісу, канонічних персонажів і локації, а також відмінну графіку – справжнє свято для усіх фанатів ігрового світу WarCraft.

Фільм пропонує яскраву боротьбу між людьми та орками, світ яких майже що знищений Скверною, а тому тепер вони хочуть колонізувати планету людей. Творці не захищають сторону будь-якої з ворогуючих рас, а лише показують історію з усіх частин гри та вражають спецефектами.

Трейлер фільму WarCraft: Початок