Джерела авторитетного ігрового журналіста Тома Гендерсона повідомляють, що нова гра франшизи Need for Speed побачить світ уже зовсім скоро.

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Unbound, а саме такий підзаголовок отримала нова частина відомої серії, буде орієнтована на багатокористувацький режим та матиме нову фішку під назвою "зустрічі". Вони дозволять людям змагатися один проти одного в різних місцях на мапі гри.

Крім того, про саму мапу було сказано, що вона буде "абсолютно унікальною" для франшизи Need for Speed, що б це не означало.

За словами Гендерсона, спочатку передбачалося, що гру анонсують в липні, потім у серпні, а потім у вересні. Достеменною причиною постійних перенесень анонсу інсайдер не володіє, проте він точно впевнений у даті релізу проєкту – 2 грудня 2022 року.

Переслідування у NFS / зображення insider-gaming.com

Також повідомляється, що зовсім незабаром, а саме 13 жовтня, розпочнуться ігрові тести новинки – для них уже розіслали запрошення.

Need for Speed Unbound планують випустити на PlayStation 5, Xbox Series X|S та ПК. Офіційних коментарів щодо випуску гри на консолях минулого покоління, не було, проте Гендерсон стверджує, що цього все ж не станеться.