Український блогер Олександр Петрик організував благодійний аукціон, де почав розігрувати скіни для зброї із CS:GO. Зібрані гроші молодик передає на потреби українських військових, зокрема до фонду "Повернись Живим", повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

На власний день народження Петрику прийшла ідея організувати благодійний аукціон. Вже тоді геймеру вдалося продати особистий скін вартістю у приблизно 3000 гривень за цілих 10 000, при стартовій ціні у 2000 гривень.

Відтоді подібна активність стала для Олександра традиційною, а "лоти" для розіграшів йому почали пропонувати як пересічні гравці так й інші знаменитості зі світу CS: GO. Також блогер трохи видозмінив правила, адже тепер замість звичного аукціону влаштовує своєрідні лотереї.

Правила дуже прості: квиток вартує 20 гривень, більше квитків – більше шансів перемогти та отримати цікаві скіни з історією. На останній з таких "лотерей" блогер зумів зібрати 116 800 гривень, а сумарно за весь час сума зборів уже перевищила відмітку в 700 тисяч гривень.

Якщо бажаєте долучитися до такого способу допомоги ЗСУ, то слідкуйте за Петриком у його соцмережах, адже він налаштований продовжувати подібні розіграші й надалі.