The Sims 4 нещодавно відсвяткувала своє восьмиріччя. Протягом того часу, як вона старіла, з'являлося все більше й більше теорій шанувальників про те, коли може бути оголошено про вихід The Sims 5.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

The Sims 4

The Sims 4 вперше вийшла у вересні 2014 року, і тепер вона значно перевищила рекорд за найдовшим періодом часу між релізами франшизи.

З роками гра пропонувала все більше різноманітних способів пропонувати новий вміст шанувальникам. Це включає в себе чотири різні розміри випусків DLC – пакети розширень, пакети ігор, пакети речей і набори.

Також є Sims Delivery Express Drops – невеликі доповнення безкоштовного вмісту, як-от нова їжа та одяг, які трапляються напіврегулярно.

Коли чекати Sims 5

Новий пресреліз, схоже, розвіяв будь-які чутки про те, що реліз The Sims 5 відбудеться найближчим часом, повторюючи, що The Sims 4 продовжуватиме розробляти та випускати набори та Sims Delivery Express у найближчому майбутньому.

Хоча в коментарі безпосередньо не згадується наступне потенційне доповнення до серії, це свідчить про те, що команда не відмовляється від "4" найближчим часом.

Твіттер-акаунт Sims оголосив, що незабаром гравці зможуть дізнатися більше про майбутнє The Sims 4 за допомогою майбутньої трансляції спеціального видання. Подія називається Behind The Sims Summit і відбудеться 17 жовтня.

Незрозуміло, що з'явиться першим – нова дорожня карта чи саміт Behind The Sims. Це означає, що може пройти кілька тижнів, перш ніж гравці дізнаються, що на них очікує в грі. Наразі зрозуміло лише те, чого не очікується найближчим часом – The Sims 5.