Аніме-адаптація хітової японської гри Nier: Automata чекатиме на фанатів уже в січні 2023 року, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Офіційний трейлер проєкту показали під час Aniplex Online Fest на цих вихідних. Хоча в анонсі розкриваються головні герої – двійка улюблених фанатами гри андроїдів 2B та 9S, трейлер не містить жодних подробиць щодо сюжету.

Багатьох геймерів спантеличила назва аніме – Nier: Automata Ver1.1a, а саме приставка "Ver1.1a". Йоко Таро, один із розробників, роз'яснив цю ситуацію. Він заявив, що використаний "афікс" просто розділяє гру та історію аніме.

У назві аніме є афікс "Ver1.1a", тому що Nier: Automata була історією, яку ми створили як гру, тому просто її копіювання не стане цікавою історією для аніме. Через це я висловив ідею змінити цю річ у назві, – розповів Таро.

Фрагмент фестивалю з анонсом аніме: відео

Виробництвом серіалу займається відома аніме-студія A-1 Pictures. Саме ця компанія відповідає за деякі високо оцінені глядачами та критиками аніме, включно з адаптаціями відеоігор, такими як Persona 4: The Golden Animation та Ace Attorney 2016 року.

Отож шанувальники гри можуть видихнути з полегшенням, адже можна з упевненістю стверджувати, що доля їх улюбленого творіння в надійних руках.