Чотири фракції є основними гравцями в історії World of Warcraft: Dragonflight, і підвищення слави з ними є значною частиною прогресу в кінцівці.

Також цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft поділився оглядовою сторінкою з інформацією про чотири основні фракції Dragonflight:

  • Експедиція шкіри дракона;
  • Іскаара Кликар;
  • Маруук Кентавр;
  • Валдракенський договір.

Як і в Shadowlands, кожна фракція Dragonflight має власні треки слави, які можна збільшити, щоб розблокувати титули, досягнення та нові функції. Однак, на відміну від Shadowlands, персонажі не приєднуються до однієї фракції в Dragonflight – вони можуть підвищувати свою славу всіма чотирма одночасно.

Експедиція Драконової луски складається з Ліги дослідників Альянсу та Релікварії Орди. Дві фракції World of Warcraft відклали свої розбіжності заради знань у Dragonflight.

Іскаара – це плем'я тускарів, схожих на моржів, яким гравці допомагають у Лазурному прольоті під час Dragonflight. Ці добрі та чуйні люди навчають гравців новим способам ловити рибу, надають їм доступ до ексклюзивних рибальських ям і покращують їхні рибальські знаряддя.

Кентавр Маруук – це коаліція кентаврів, які живуть на рівнинах у Dragonflight. Незважаючи на те, що ці кентаври не викликають довіри, їх можна перемогти за допомогою вправності та доблесті.

Нарешті Валдракенський договір – це альянс між п'ятьма головними драконами у World of Warcraft. Зосереджений в столиці драконів Валдраккені в зоні Драконів Талдразус, альянс прагне відновити свої основи після тисячоліть, щоб знову зосередитися на захисті Азероту.