Ultimate Team – найпопулярніший режим у щорічних іграх серії FIFA, де геймери можуть збирати команду своєї мрії з улюблених футболістів. Зазвичай його формула майже не змінюється з виходом нової частини, однак цьогоріч на гравців очікують великі зміни, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Як було раніше?

Важливою складовою успіху в UT завжди була "хімія" вашого складу. ЇЇ забезпечували зв'язки між гравцями – гра за один клуб, спільна ліга чи національність.

В залежності від цього формувалася загальна "хімія" колективу із максимумом у 100 пунктів.

Склад із "повною хімією" у FIFA 22 / зображення eurogamer

Своєю чергою, залежно від неї та індивідуальної "хімії" кожного футболіста (максимум 10 пунктів) – всі атрибути останніх могли отримати як "апгрейд" (при гарних показниках), так і "даунгрейд" (при поганих).

Що зміниться у FIFA 23?

У новій частині серії "хімія" більше не буде чимось із показником у 100 пунктів. Натомість FIFA 23 присвоюватиме геймерам рейтинг із трьох балів на основі кількості гравців у команді, які мають спільні зв'язки.

За словами розробників, це надасть фанатам FUT набагато більше гнучкості під час створення команд, оскільки їм не потрібно буде турбуватися про зв'язки між гравцями на конкретних позиціях.

Рейтинг "хімії" буде підраховуватися наступним чином:

1 зірка "хімії" 2 зірки "хімії" 3 зірки "хімії"
Клуб 2 гравці 4 гравці 7 гравців
Нація 2 гравці 5 гравців 8 гравців
Ліга 3 гравці 5 гравців 8 гравців

Таким чином у FIFA 23 Ultimate Team навіть гравці з відсутньою (нульовою) "хімією" більше не отримуватимуть зниження своїх характеристик, попри це за її наявності, все ще матимуть бонуси до атрибутів.

Як працюватимуть легенди та кумири?

FUT Icons та Heroes завжди були найбільш бажаними картками футболістів, особливо на початку гри, адже вони надавали суттєві переваги, коли мова йшла про "хімію". В новій системі все буде трохи інакше.

У FIFA 23 Ultimate Team "ікони" зараховуватимуться як два гравці зі своєї країни. Подібним чином "герої" рахуватимуться як два гравці зі своєї ліги.

Нові "герої" у FIFA 23 / зображення EA Sports