Багато шанувальників все ще вважають GTA: San Andreas найкращою грою в оригінальній трилогії GTA. Тож багато хто хотів би разом з Сі Джеєм повернутися на Ґроув-стріт.

Також цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Повернення Сі Джея додому

У грі GTA: San Andreas колишній гангстер Карл "Сі Джей" Джонсон повертається додому в 1992 році після вбивства своєї матері. Протягом гри CJ повертається до своєї колишньої банди "Сімейства Ґроув-стріт" і повертається до злочинного життя, стикаючись із корумпованою владою та конкуруючими бандами.

Це була остання гра з "трилогії GTA", і хоча гравці могли повернутися на Ґроув-стріт Сан-Андреаса в GTA 5, розмова між Франкліном і Ламаром показала, що більшість членів сім'ї Ґроув-стріт мертві. А район контролює конкуруюча банда "Баллас".

Через ці згадки в GTA 5 малоймовірно, що гравці побачать Сі Джея або будь-кого з інших членів "Сімейства Ґроув-стріт" у майбутньому. Тож концептуальний трейлер продемонстрував повернення вже сивого 59-річного колишнього ґанґстера на рідну вулицю.

Повернення Сі Джея: дивіться відео

Трейлер зіставляє старі кадри GTA: San Andreas з новим відтворенням більш запущеної Ґроув-стріт в Unreal Engine 5. Він показуючи, як околиці більше не живуть без своїх колишніх мешканців, а також самотність Сі Джея в наступні роки після подій GTA: San Andreas.

Трейлер GTA: San Andreas 2 – це не перший випадок, коли TeaserPlay відтворює світ GTA: San Andreas на движку Unreal Engine 5. На початку цього року TeaserPlay створив концептуальний трейлер ремейку класичної гри 2004 року.

Шанувальники Grand Theft Auto високо оцінили концептуальні трейлери TeaserPlay. Багато хто вважає, що ці концепти мають кращі ідеї, ніж навіть офіційні ігри GTA, пропоновані Rockstar останніми роками.