У новому відео на ютуб-каналі TeaserPlay можна побачити як би виглядала ігрова адаптація Game of Thrones з відкритим світом, якби її створили за допомогою рушія Unreal Engine 5, повідомляє 24 канал.

Варте уваги PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Протягом останніх років "Гра престолів" мала кілька спроб увійти у світ відеоігор, але жодна з них не була достатньо масштабним проєктом із відкритим світом, вартим фантастичної серії Джорджа Р. Р. Мартіна.

Блогери з ютуб-каналу TeaserPlay вирішили пофантазувати на цю тему та створили дивовижний концепт-трейлер, який точно буде до смаку шанувальникам франшизи.

Концепт-трейлер від TeaserPlay

Відео містить кілька неймовірних моделей персонажів на кшталт Тиріона Ланністера, Джона Сноу, Дейенеріс Таргарієн, Санси Старк та інших.

Подекуди здається, що деякі кадри відтворюють сцени з останніх двох сезонів серіалу, показуючи величезні долини, могутнього дракона та дивовижні погодні ефекти.

Шанувальникам "Пісні льоду й полум'я" залишається надіятися на те, що якась солідна студія надихнеться подібною роботою та вирішить ощасливити геймерів проєктом подібного масштабу.