Майкл Фелпс є найбільш титулованим олімпійцем усіх часів, адже за всю кар'єру йому вдалося виграти загалом аж 28 медалей. До того ж 23 з них були золотими. Однак окрім плавання у житті спортсмена знайшлося місце й іншій пристрасті – відеоіграм, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Отже, зрозуміло, що Фелпс досить непоганий плавець. Звісно, щоб досягти таких висот необхідно тренуватися просто-таки 24/7 та уважно дотримуватися жорсткого режиму в усьому: від їжі до сну. Де ж тут знайти час для відеоігор, спитаєте ви? Виявляється, що це цілком можливо.

Ще у 2012 році, в самому розпалі кар'єри, Фелпс зізнався журналістам видання The Game Post, що обожнює серію Call of Duty. Тоді плавець розповів, що проводить за грою близько 30 годин на тиждень, що, якщо наші підрахунки правильні, становить понад 4 години на день. Хто після цього скаже, що відеоігри шкідливі для продуктивності?

Фелпс на Call of Duty XP у Лос-Анджелесі, 2016 рік / зображення Getty Images

У 2016 році чемпіон знову розповів про свою любов до франшизи, цього разу для USA Today. Фелпс зазначив, що вважає себе "великим шанувальником" серії, а під час підготовки до Олімпійських ігор 2016 року зіграв майже 500 ігор у Call of Duty між тренуваннями.

Навіть коли я не в басейні й у мене є якийсь вільний час, для мене весело мати можливість змагатися у чомусь, – розповідає Фелпс.

Також олімпієць поділився тим, що він злегка "токсичний" геймер, адже полюбляє "треш-ток", принаймні, коли грає з друзями. Проте у грі з незнайомцями не використовує гарнітуру, адже може "завестись" та наговорити зайвого.

Така любов одного з найуспішніших спортсменів світу до проєкту не могла залишити осторонь його розробників. У тому ж таки 2016 році Фелпс знявся у трейлері Call of Duty: Infinite Warfare.

Трейлер із Фелпсом