У момент вибору скіна геймери переважно звертають найбільшу увагу на його зовнішній вигляд, однак справжні поціновувачі враховують також те, які з предметів важче отримати, оскільки володіння рідкісним скіном, що є у небагатьох гравців, неабияк тішить власне его, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP FOUNDATION закупив для жителів Костянтинівки 22 тонни гуманітарної допомоги

З моменту виходу Fortnite у жовтні 2017 року, аж до останнього оновлення Chapter 4 у популярній королівській битві набралося близько 1300 найрізноманітніших скінів. Які ж з них найрідкісніші?

3 місце – Galaxy

Мобільну версію Fortnite першими випав шанс випробувати власникам гаджетів Samsung Galaxy, а отримати безплатний скін у подарунок змогли власники моделей Note 9 та Tab S4.

Скін Galaxy у Fortnite / зображення з epicgames.com

Партнерство між Epic Games та популярним виробником електроніки тривало досить довго, тож цей скін був не єдиним. Одначе саме першопроходець Galaxy мав найбільший попит та став найвідомішим.

У 2019 році цей космічний скін було замінено на інший під назвою Glow, отож більше його отримати просто неможливо.

2 місце – Renegade Raider

Нехай вас не вводить в оману непримітний, в порівнянні з сучасними скінами, дизайн Renegade Raider, адже свого часу він був дуже популярним серед шанувальників Fortnite.

Скін Renegade Raider у Fortnite / зображення з pinterest

Можливо, однією з причин була його важкодоступність. Річ у тому, що цей скін можна було лише придбати в магазині предметів в найпершому сезоні гри, але і для цього слід було неабияк постаратися – досягнути 20 рівня та мати цілих 1200 V-Bucks (віртуальна валюта гри).

1 місце – Aerial Assault Trooper

Подібно до Renegade Raider, скін Aerial Assault Trooper з’явився ще до появи системи "бойових перепусток", тож його також можна було лише придбати у ігровому магазині косметики за ті ж 1200 V-баксів, щоправда, опісля досягнення 15-го рівня.

Скін Aerial Assault Trooper​ у Fortnite / зображення з YouTube

Хоча отримати його було дещо легше, ніж срібного призера цього рейтингу, більшість гравців все ж вирішили "добити" 5 рівнів та вибрати більш показний скін Renegade Raider.

Саме це й зумовило перемогу Aerial Assault Trooper у боротьбі за звання найрідкіснішого скіна у Fortnite.