Сучасні знаменитості набагато відкритіші щодо своїх звичок та хобі й Хлоя Грейс Морец не є винятком, адже вона досить активно обговорює своє геймерське життя у твітері, розповідає 24 канал.

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Любов акторки до світу відеоігор не була секретом, протягом усієї її кар'єри. Дівчина навіть "зіграла" у двох проєктах. Якщо перший її досвід був повтором ролі "Убивайко" для гри по фільму Пипець, то наступний досвід участі у відеоігровому проєкті вже був цікавішим, адже Хлоя подарувала голос Емілі Калдвін – викраденій принцесі Островів з Dishonored 2012 року від Bethesda та Arkane Studios.

Також Морец мала можливість співпрацювати з такими представниками індустрії, як Alienware, Angry Joe та Achievement Hunter, у рамках просування їхніх нових продуктів чи в рамках прес турів для власних фільмів.

Хлоя за грою у Rocket League на одному з заходів Alienware / зображення mashable.com

Останнім часом дівчина почала часто спілкуватися на тему відеоігор із підписниками своєї сторінки у твітері. Так вона ознайомила шанувальників зі списком тих проєктів у які грає найчастіше прямо зараз. Серед них виявилися дві частини Call of Duty, Final Fantasy 14 та Grand Theft Auto Online.

Зовсім недавно акторка поділилася своїми позитивними враженнями від публічної бета-версії Modern Warfare 2, що, здається, застало зненацька багатьох фанатів Call of Duty. Вона розповіла, що була просто "одержима" грою і грала "нон-стоп", поки вона була доступна.

Морец навіть поділилася своєю позицією в таблиці лідерів в одному з матчів.

Пізніше акторка жартівливо додала, що її попередній пост був "не рекламою" і вона справді є "справжньою шанувальницею" франшизи.

Після закриття бета-тесту MW 2 Морец звернулася до шанувальників у твітері з проханням порадити будь-які ігри, які допоможуть їй заповнити опустілий час. Тоді користувач твітеру під ніком deRanged Shaman просто відповів "Destiny 2", чого виявилося достатньо, щоб переконати акторку завантажити гру.

Отож тепер Хлою, ймовірно, можна зустріти у якихось рейдах в популярному лутер-шутері від Bungie.