Настав той день, якого боялися всі піддані британської корони, адже її Величність королева Єлизавета II почила з миром у віці 96 років. Впродовж свого довгого правління вона була під постійним прицілом медіа, які слідкували за кожним аспектом насиченого життя монаршої особи, але мало хто знає про її любов до світу відеоігор, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Єлизавета завжди була активною і непересічною особистістю, а члени її родини часто розповідали про любов королеви до різного роду ігор.

Однією з найулюбленіших її розваг була відома усім студентам гра "Хто я?", у яку вся королівська родина полюбляла бавитися, коли збиралася разом під час свят.

Проте Різдво 2007 року принесло в життя королеви ще одну гру, в яку вона полюбила бавитися з онуками.

Улюблена відеогра королеви

Річ у тім, що саме на це свято Вільям отримав від Кейт у подарунок новеньку консоль Wii. Так склалося, що ця подія прийшлася на часи зеніту популярності "Wii Sports", яка підкорила геймерів завдяки численним мінііграм в які можна було грати цілими компаніями та веселому геймплею, яким потрібно було керувати фізичними рухами з геймпадом.

За словами різноманітних таблоїдів, королева, побачивши як Вільям випробовує новинку, була настільки захоплена мінігрою "Боулінг", що буквально "благала" онука дати і їй спробувати зіграти. Знову таки за словами таблоїдів, Єлизавета блискуче впоралася із грою та виглядала так неначе грала в неї роками.

Як виглядав боулінг в "Wii Sports"

Не відомо, чи вийшов інтерес королеви до відеоігор за межі гри у "Wii Sports", проте є інформація, що її правнуки ще ті геймери.

Так, принц Вільям нещодавно обмовився у пресі, що його діти – принцеса Шарлотта і принци Луї та Джордж – просто таки "зачаровані" відеоіграми, а останній є настільки затятим геймером, що батьки навіть "намагаються регулювати" кількість часу, проведеного маленьким монархом за цим хобі.

Принц Вільям демонструє свої навички віртуального боулінгу в громадському центрі містечка Редферн в Австралії, 19 січня 2010 року / зображення goodto.com

Консоль із золота

Цікавим фактом є те, що коли про історію з боулінгом та королевою дізналися у Nintendo, то вирішили виготовити для неї ексклюзивний варіант консолі, оздоблений справжнім золотом.

Щоправда, так і не ясно чи потрапила консоль до рук королеви хоча б на мить, адже якимось чином в один момент вона опинилася на eBay з вартістю у 300 тисяч доларів та, скоріше за все, осіла у колекції якогось багатія.

Золота Wii виготовлена для королеви Єлизавети II / зображення CNN