Що тільки не будували геймери у Minecraft, від функціональних процесорів до цілих мегаполісів, проте ще ніхто не замахувався на галактичні масштаби. Принаймні, так було аж дотепер, повідомляє 24 канал.

Читайте також Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Ютубер та користувач Reddit під псевдонімом ChrisDaCow продемонстрував свій проєкт Minecraft, у якому відтворив всю галактику Чумацький Шлях та космос за її межами. Загалом ця "збірка" включає Землю, чорну діру, Стовпи Творіння, Сонце, планети, які його оточують, і все, що між ними.

40-секундне відео на Reddit є швидким "трейлером" величезної конструкції, яку створив блогер. Всього лише за день пост із ним набрав понад 114 тисяч вподобань та близько 2,5 тисяч захоплених коментарів.

Результат роботи геймера: відео

Окрім цього ChrisDaCow також зняв окреме відео залаштунків роботи над проєктом, в якому розповідається про процес його створення.

Блогер розпочав процес із Землі, на додачу до вимірювання континентів і океанів для масштабу, ChrisDaCow також розмалював кожну країну та море, щоб максимально відповідати реальності, а потім взявся за решту галактики й космосу навколо.

На все про все знадобилося близько двох місяців наполегливої роботи, а використовував ентузіаст лише саму гру та плагіни OptiFine й WorldEdit.

Процес побудови дивовижного проєкту: відео

Праця того вартувала, адже блогеру вдалося вразити сотні тисяч геймерів та створити проєкт Minecraft у справді не бачених до цього масштабах.