Хотіла перевезти картриджі у бюстгальтері

Викрита на контрабанді жінка намагалася покинути Гонконг і в'їхати в Китай через порт Лянтан. Чиновники та митники, які займаються цією справою, кажуть, вона поводилася дивно і мала груди дивної форми під час рутинного огляду мандрівників. Її відвели у приватну зону, де й виявили численні картриджі для Nintendo.

Дивіться також Оскільки світ сходить з розуму через клікери, у Steam стає шалено популярним клікабельний банан

Чиновники конфіскували 350 картриджів для Nintendo Switch з бюстгальтера жінки. За оцінками, вартість усіх ігор становить близько 70 000 юанів або 9 660 доларів США.

Контрабандистка з картриджами
Контрабандистка з картриджами / Фото Hong Kong 01

Як і всюди у світі, у Китаї стаття 7 Положення про виконання митних адміністративних покарань Китайської Народної Республіки забороняє людям ухилятися від сплати митних платежів шляхом "приховування, маскування, приховування декларацій, фальшивих декларацій або іншими способами, транспортування, перевезення або пересилання товарів, які заборонені або обмежені до ввезення або вивезення державою".

Таким чином ввезення товарів без сплати необхідних податків є незаконним і вважається контрабандою.

Картриджі, які були вилучені митниками
Картриджі, які були вилучені митниками / Фото Hong Kong 01

Картриджі, які були вилучені митниками
Картриджі, які були вилучені митниками / Фото Hong Kong 01

Жінка, яку підозрюють у контрабанді ігор у бюстгальтері, навряд чи потрапить до в'язниці. Натомість її можуть оштрафувати на суму, що "не перевищує трикратного розміру мита, яке підлягає сплаті, але від якого вона ухилилася".